Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Veles

Ajhan Ais


 • Adresa: Petre Prliçko 3-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boem


 • Adresa: Ilindenska 3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Lava


 • Adresa: Alekso Demnievski 49
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dimce


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Gavro


 • Adresa: Vanço Atanasov Gjakot 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 3/6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meana 23


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meanata na Dace


 • Adresa: Todor Janev 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkorpion/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snupi


 • Adresa: Lublanska 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VarahiloKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veleska Kuka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 59 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 82 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj