Gostilnica DM

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 136
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7498 км
  • Lokacioni: Во Дебар маало, до СИЗ-от до Ројал Бургер

  • Telefon 2: 02 3110262
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00
    Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ДМ
Mehana "DM" u ofron klientëve të saj ushqime të shkëlqyera dhe të shijshme, të kombinuara me një shërbim të shpejtë dhe miqësor për dhjetë vjet me radhë. Dhe ndër ato vite, nga një vend modest për një vakt, u rrit në një nga mehanat më të njohura për shoqërim në Shkup.

Mysafirët tanë, shumë prej të cilëve janë të rregullt në mehanën tonë, janë nga profile të ndryshme. Në tavolinat e "DM" ulen studentë, biznesmenë, politikanë, diplomatë dhe njerëz nga jeta publike. Por ajo që bëjnë mysafirët tanë dhe çfarë funksioni ata kanë, për ne është e parëndësishme, kushdo që do të na vizitojë do të jetë në gjendje të shijojë kuzhinën e mirë maqedonase dhe shërbimin e mirë të stafit tonë.

Ne përgatisim pjata të ndryshme të kuzhinës maqedonase, me theks në ushqimin në skarë. Por, si specialiteti ynë, ne do të veçonim mishin e pulës dhe mishi derri të copëtuar në copa me erëza dhe të pjekur në skarë, pastaj qofte, shishqebap, salsiçe...

Për dallim nga shumë restorante të tjera, në "DM" nuk ka grupe muzikore. Muzika nuk është prioriteti ynë, sepse ne mendojmë se njerëzit që vijnë e dinë se "DM" është një vend për bisedë në një atmosferë të këndshme dhe të qetë, të kombinuar me ushqim shumë të mirë.

Zëra të ndryshëm, biseda miqësore, ndonjë e qeshur e zëshme janë muzika në mehanën tonë ...
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj