Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Ohër

Bakule


 • Adresa: Naum Ohridski . f.Peshtani 27-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7520 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bividesto


 • Adresa: Marko Cepenkov 13
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

mehane, qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boem


 • Adresa: bul.Turistiçka 75
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brioni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gluk 31/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grne


 • Adresa: lagja Konjsko e poshtme
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7517 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj MeçeKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj çiçoKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meance


 • Adresa: bul.Turistiçka 75
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj