Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mehane
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Ketering
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Bistro
 • Restorante - Turke
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mehane në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Gostilnica DM


 • Adresa: Orce Nikollov 136
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Star Boem


 • Adresa: Naselba Goce Delcev, R1102
 • Vendi: Shkup

Национален ресторан

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712927672_94.jpg?t=true&w=300&h=300

4 Angeli


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

60-ka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antica


 • Adresa: Debarca 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 00:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajka


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski 9 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BarikKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barka


 • Adresa: Nikola Parapunov 2/4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel bunar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistro MMTKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllaca


 • Adresa: Evlija Çelebija, çarshia e vjetër 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

mehane, ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boko


 • Adresa: Kosturski Heroi (29 Nëntori) 46
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratski merak CesmaKategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravos Klub


 • Adresa: Adolf Ciborovski (Majka Tereza) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buco


 • Adresa: rr.9, lagja Ilinden nr.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kategoritë:

qebaptore, mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cekmedze


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chokanche


 • Adresa: Kej 13-ti Noemvri QTQ pлrdhes
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Grill/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cucla/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dama


 • Adresa: bul.Srbija 13 lok.81
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7503 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Debar maallo


 • Adresa: Zhivko Çingo (Rade Konçar) 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

Kategoritë:

mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 61 | | | веќе видена

Комерцијална банка извести за важна ценовно чувствителна информацвија која се однесува на нивното работење. Имено, Народна банка на Македонија издала ...
сите 18 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 48 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 21 | | | веќе видена

Турција ја престигна Германија и стана најголемиот европски производител на енергија на јаглен во првите четири месеци од 2024 година, покажуваат податоците на ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj