Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Stip
 • Veles
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Ketering
 • Restorante - kombëtarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Piceri
 • Pishina Për Notim
 • Motele
 • Ngjarje - Organizim
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Spa Qendra
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Konferenca - Organizim
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Restorante - Specialitete
 • Restorante - Italiane
 • Pllaka
 • Pompa Benzine
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma

Nju Mivera/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mont Blan


 • Adresa: lagja Stakllara
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitamin Aga


 • Adresa: lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidnej 1&2


 • Adresa: lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena


 • Adresa: lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S-Petrol-restoran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luksor


 • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dede Beg/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sajgija


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ball Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albis


 • Adresa: f.Banjicë e poshtme
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 21:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Adresa: Belliçica 111
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellite


 • Adresa: f.Çajlle
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilirida


 • Adresa: f.Çegran
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7478 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti


 • Adresa: f.Çegran
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lindi holding


 • Adresa: f.Llaskarce
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7486 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fa Fa


 • Adresa: rr.1, f.Kondovë 211
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llilli/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cherry Orchard


 • Adresa: rr.5 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Состојбата може да се подобри со поголеми реформи во образованието од основното образование, кариерното насочување, средното стручно образование и високото ...
сите 13 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj