Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Stip
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante për dasma
 • Restorante - piceri
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Mehane
 • Restorante - Kombëtarë
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Hotele
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pastiçeri
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Ngjarje - Organizim
 • Lounge Bars
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ketering

Arra


 • Adresa: Van Vardarska 13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dy fazana


 • Adresa: Zona Industriale Zelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7474 км

Ресторан за свадби

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707986651_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Kasa Mia


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzhina Popullore RomaKategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NB Hotel & Spa


 • Adresa: V.S.Bato 111
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Adresa: Çarshia e epërme p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trenditional House//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622034728_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Alma Dizajn


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 32-3/9
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ami Stef


 • Adresa: Strumiçka 6
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7568 км
 • Orari i punës: Ha nga 09:00 deri më 16:00 • Ma - Sh nga 09:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Adresa: Makedonia 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anamarija fud


 • Adresa: Mice Kozar 91-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 20:00 • Sh nga 06:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andovski Ketering


 • Adresa: Goce Dellçev 22
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BTA Maqedonia


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7515 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale Niko Plus


 • Adresa: Koço Dollovski 25
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7558 км

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barbakan


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Piatto


 • Adresa: Moskovska 7/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - D nga 09:30 deri më 20:00

Италијански специјалитети и традиционални вкусови

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Без илјада евра не може да се закрпи месецот. Живејачката делумно ублажена, но таа и натаму им ги мати сметките на граѓаните, алармира Сојузот на синдикати. ...
сите 18 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 65 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 77 | | | веќе видена

Многу битна вест денеска преку Берзата стигна до акционерите на успешната хотелиерска компанија „Македонијатурист“. Имено, тоа акционерско друштво стартува со ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj