Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma në Strumicë

Amor Garden


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor Palas


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Samoil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eterno


 • Adresa: Agroberza 12
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hepines lakshari/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Gligorov


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosmopolit golden hal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mis Ston/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Napoleon


 • Adresa: Agroberza 3
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palla


 • Adresa: Zona industriale Veri p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama


 • Adresa: f.Mokrinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7635 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Park


 • Adresa: Zona industriale Veri
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirius


 • Adresa: Marshal Tito 195
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7619 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiveriopol


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 5
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7616 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00 • Sh nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 12 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 66 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj