Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - kombëtarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma në Prilep

Alavantija


 • Adresa: f.Debresh
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00 • Sh nga 11:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 37
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno-Vila Sv.Nikola


 • Adresa: lagja Pa Sistem Rrugorë
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Salida


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La casa grande exclusive


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonska Kuqa


 • Adresa: Joska Jordanoski 4
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir


 • Adresa: Nën lidenin e Prilepit
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romansa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пристигнаа првите чартери од Полска, Србија и Холандија , а почнаа да доаѓаат и гостите од Турција. Почетокот на сезоната е ветувачки и се совпаѓа со ...
сите 6 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj