Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Konferenca - shërbime dhe kapacitete konferenciale
 • Ketering
 • Restorante - Kombëtarë
 • Ngjarje - Organizim
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pishina Për Notim
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Motele
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Restorante - Specialitete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Restauran Park


 • Adresa: Kej 13-ti Noemvri 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

Restoranti "Park" është një restorant dasmash me një përzierje magjike të interierit elegant, dekorimit dhe ndriçimit profesional, me një kapacitet që mundëson dasma dhe festime dasmash për 350 persona. Ambienti i bukur, koncepti i menduar me kujdes si dhe vendndodhja jonë në parkun e qytetit të Shkupit, e bëjnë këtë restorant dasmash të ndryshëm dhe janë vetëm një pjesë e arsyeve pse duhet të festoni ditën tuaj të veçantë këtu.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655198237_35.png?t=true&w=300&h=300

Ragusa 360 Rooftop


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij 1/1-6-3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

Ragusa360 është një qendër ngjarjesh bashkëkohore specifike për vendndodhjen dhe mjedisin e saj. Ai është i rafinuar me një brendshme moderne minimaliste dhe një notë sofistikimi për të dizajnuar ngjarjet tuaja më të rëndësishme të jetës. Festoni në një hapësirë ​​unike dhe ambjent luksoz, veçanërisht të plotësuar me pamjen e bukur të Shkupit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1651652576_98.png?t=true&w=300&h=300

Ragusa 919Рагуза 919 е основоположник на брендот Рагуза. Основан во 1993 година, брендот низ времето го докажува својот квалитет. Со желба за континуирано подобрување, секогаш се стремиме да имплементираме позитивни промени во работењето и во општиот концепт. Следејќи ја оваа тенденција, Рагуза 919 е целосно реновиран во нов модерен стил со цел да ги создаде Вашите најдраги спомени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655199876_84.png?t=true&w=300&h=300

You and Me Wedding Events


 • Adresa: f.Vollkovë
 • Vendi: Shkup

Ресторан за свадби и прослави

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1715761725_58.png?t=true&w=300&h=300

Kris Dani


 • Adresa: r.r.5 Novo Selo 9a
 • Vendi: Shkup

Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ги вашите свадби, крштевки, мекици, коктели, родендени кај нас.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300

ATK Premium Kllub


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ag&Na


 • Adresa: f.Rashç
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar


 • Adresa: Radishanska 18-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Pallas


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alikas/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 210
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bella


 • Adresa: Rruga për Markov Manastir 104
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beroviq/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bocca di lupo


 • Adresa: rr.11, f.Petrovec 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7516 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon bon


 • Adresa: Aleksandar Urdarevski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cherry Orchard


 • Adresa: rr.5 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City hall centar


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallma


 • Adresa: Petar Pop Arsov 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denicija


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 174-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diamond Wedding House


 • Adresa: rr.32, lagja Ilinden 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7507 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Partnera


 • Adresa: rr.500, f.Marinë 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dvorec


 • Adresa: Skupi 31
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edera


 • Adresa: Todor Çangov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj