Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante - piceri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma në Manastir

Balux/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baron


 • Adresa: Shлtitorja e qytetit p.n
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carska gradina


 • Adresa: f.Dihovë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epinall


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 62
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euforia weding & Event centar


 • Adresa: Divizioni i 11-te i Maqedonise 25
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glamur


 • Adresa: f.Dihovë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grand Arena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grand Premier


 • Adresa: Dovlexhik p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7552 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapri


 • Adresa: Divizioni i 11-te i Maqedonise 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keops


 • Adresa: Vasko Karangelleski 31
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korzo


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 95
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vavilon


 • Adresa: Fallanga Maqedonase (Ivo Llolla Ribar) 24
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7557 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Molika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Повеќе од 500 децата трчаа на годинешната традиционална детска трка на „Охрид трчат“. Поддршката за оваа масовна спортско-рекреативна манифестација оваа година ...
сите 2 | | | веќе видена

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj