Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Struga
 • Bitola
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Stip
 • Prilep
 • Kicevo
 • Strumica
 • Veles
 • Kavadarci
 • Kocani
 • Gevgelija
 • Probistip
 • Resen
 • Berovo
 • Mavrovo
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Taverns
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • National Restaurants
 • Cafes
 • Lounge Bars
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Catering
 • Motels
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Conference Facilities & Services
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Swimming Pools
 • Beauty & Health Spas
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Italian Restaurants
 • Fast Food Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restaurants a - z


Vlahov 52


 • Address : Dimitar Vlahov 52
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vo Izvor


 • Address : s.Vevchani
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7490 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:30 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodenica 3


 • Address : s.Durachka Reka
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 23:00 • Sat from 10:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodenicata kaj Jove


 • Address : Bregalnicka 1
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vola&v


 • Address : bul.Osloboduvanje b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voz


 • Address : Kocho Racin 2
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7545 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

West Sajd


 • Address : s.Vevcani 5-A
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Woodstock


 • Address : 14-ti Juni 29
 • Place: Makedonska Kamenica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Wrap-Me


 • Address : Jordan Stojanov 18
 • Place: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhimiko


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Yes Pasta


 • Address : Maksim Gorki 8/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Yes Pasta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zanzibar


 • Address : Dame Gruev, TC Paloma Bjanka 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zare Rosa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zelen raj


 • Address : Zaharija Shumljanska (Prilepska) 13
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zelenika


 • Address : Sredno Vodno b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zeneva


 • Address : Kej Boris Kidrich 18
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zenska Plaza


 • Address : Vlado Maleski b.b.
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zenska plaza


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Просечната каматна стапка на вкупните кредити лани во декември изнесува 4,44 отсто и оствари месечно зголемување од 0,03 проценти поени (п.п) и годишно од 0,07 ...
сите 81 | | | веќе видена

Отсуството на глобална стратегија за развој на домашната економија е главната причина поради која Македонија од земја со константен вишок на образовани ...
сите 43 | | | веќе видена

Минатата недела привлече внимание веста дека 40.000 жители на малото Кнежевство Лихтештајн на 29 јануари ќе одлучуваат на референдум за иницијативата за ...
сите 5 | | | веќе видена

Во втората половина на февруари ќе биде распишан јавниот повик за изградба на интерконекторот за природен гас со Република Грција, а изградбата би требало да ...
сите 22 | | | веќе видена

Индустриското производство лани во декември е намалено за 1,3 отсто, покажуваат податоците на Државниот завод за статистика. За една година (декември 2021 – ...
сите 18 | | | веќе видена

Економијата на Босна и Херцеговина во голема мера се потпира на транспортот на домашните производи, но се повеќе млади возачи на камиони и автобуси ја ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel