Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Ohrid
 • Kocani
 • Stip
 • Radovis
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Catering
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Home-cooking restaurants
 • Pizzerias - restaurants
 • National Restaurants
 • Food Delivery
 • Food & Drinks (Beverage) Delivery Services
 • Hotels
 • Taverns
 • Fast Food Restaurants
 • Cafes
 • Conference Facilities & Services
 • Industrial Ketering - Organized Nutrition
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Bakeries
 • Home Is Home - Tourist Arrangements
 • Event Management
 • Lounge Bars
 • Delicatessens Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Catering


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Industry Service


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1052 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30

Industry Service is the market leader in Macedonia for organized nutrition and industrial catering as a service intended for the needs of the industry.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636363007_8.png?t=true&w=300&h=300

Arra


 • Address : Van Vardarska 13
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈1031 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Casa Mia


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈1031 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzina Polulore Rona


 • Address : s.Trebosh
 • Place: Tetovo

Categories:

catering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NB Hotel & Spa


 • Address : bul.V.S.Bato 111
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈1031 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Уживајте во луксузно искуство

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300

Sofra


 • Address : Gorna Charshija b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈1029 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trenditional House


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ami Stef


 • Address : Strumichka 6
 • Place: Stip
 • Distance: ≈1104 км
 • Working Hours: Mon from 09:00 to 16:00 • Tue - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Address : Makedonija 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1049 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anamarija food


 • Address : Mice Kozar 91-b
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈1117 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 20:00 • Sat from 06:00 to 15:00

Categories:

catering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariz/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aunt Pepper


 • Address : bul.Partizanski Odredi 82 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1046 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 07:00 to 15:00 • Tue , Thu from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BTA Makedonija


 • Address : Megjunaroden Aerodrom Skopje
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1060 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale Niko Plus


 • Address : Kocho Dolovski 25
 • Place: Bitola

Categories:

catering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barbakan


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1047 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blace


 • Address : Evlija Chelebija, Stara Charshija 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1049 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Categories:

taverns, catering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bob-Den Ketering


 • Address : Blagoja Stefkovski 4/31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1051 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonimi


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈1047 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за финансии Фатмир Бесими на вчерашниот брифинг ги презентираше даночните реформи преку кои, според него, треба да се соберат 54 милиони евра. Како ...
сите 84 | | | веќе видена

Добра вест стигна од Народната банка. Во јули се зголемиле девизните резерви на државава, откако претходниот месец имаа намалување. Месечниот пораст е 80,5 ...
сите 94 | | | веќе видена

Најмногу увозна струја на македонскиот пазар продал словенечкиот гигант ГЕН-И преку својата скопска фирма за трговија. Оваа компанија со увезените количества ...
сите 30 | | | веќе видена

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 126 | | | веќе видена

Дали на кумановци им недостига работата во воените бази во Кабул, Кандахар и Баграм во Авганистан, токму поради високите примања од неколку илјади долари ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel