Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fried fish - carry out
 • Fish & seafood markets
Повеќе филтриПомалку филтри

Fried fish - carry out по градови

Bitola Prilep Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fried fish - carry out

Big fish


 • Address : bul.Jane Sandanski 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big fish


 • Address : Vasil Gjorgov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big fish


 • Address : Ivan Kozarov 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecka


 • Address : 11-ti Oktomvri, Zelen pazar b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voden svet


 • Address : Gjorche Petrov lok.702
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucko 2001


 • Address : Blagoj Gjorev 123
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 21:00 • Sun from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Company Kuseski (Kompanija Kuseski)


 • Address : Borka Taleski 51
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 08:00 to 19:00 • Wed , Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Nik Komani


 • Address : bul.1-vi Maj 231
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Jankulovski


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 489
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7551 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liljana komerc


 • Address : Titoveleshka 24
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolovski


 • Address : Dimitar Vlahov 31
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stenje NSNJ


 • Address : Rajko Zhinzifov 16
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 155 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути На работа во Србија или Албанија само со единствен број за идентификација е придобивката од иницијативата за слободен пристап до ...
сите 56 | | | веќе видена

Тие вложуваат рекордни три милиони евра во материјалниот приход на своите близу 1.000 вработени. Јамница, водечката хрватска компанија за производство и ...
сите 7 | | | веќе видена

„Орбита ИНВ” ДООЕЛ Скопје, фирма за маркетинг, е новиот сопственик на Топланата Скопје Север, пишува Телма. Нејзин сопственик и директор е Ајри Шеј. ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel