Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Struga
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Kocani
 • Veles
 • Gostivar
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & seafood markets
 • Fried fish - carry out
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish & seafood markets


Delfina


 • Address : Blagoja Toska 37/17
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvarium


 • Address : Kole Nedelkovski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhangel-Tale


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 85
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7571 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Cesma


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big fish


 • Address : Pablo Neruda b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big fish


 • Address : Ivan Kozarov 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big fish


 • Address : Gjorche Petrov 71
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-Ri


 • Address : Cano Pop Ristov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:30 • Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucko 2001


 • Address : Blagoj Gjorev 123
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 21:00 • Sun from 08:30 to 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butrak


 • Address : Marshal Tito 94
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7577 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Company Kuseski (Kompanija Kuseski)


 • Address : Borka Taleski 51
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 08:00 to 19:00 • Wed , Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfin 1


 • Address : Sv.Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanovikj-Shpanac) 160
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delfin 2


 • Address : Vasko Karangeleski lam.4 lok.119
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dime


 • Address : Sutjeska 45-a lok.1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7567 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecka


 • Address : Kjemal Sejfula, zatvoren pazar Chair b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00 • Sun from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ecka


 • Address : 11-ti Oktomvri, Zelen pazar b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fish Mish Mzr


 • Address : Kiril i Metodij 22
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Fish/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gacev


 • Address : bul.Partizanski Odredi, pazar Bunjakovec 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helfish


 • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 185 | | | веќе видена

Земјава и Унгарија ќе се координираат во однос на преземањето активности за обезбедување на енергетска безбедност на двете земји и сигурност во снабдувањето со ...
сите 13 | | | веќе видена

Невработеноста во Германија порасна на 5,9% во ноември од 5,8% во октомври, објави денеска германската Федерална канцеларија за труд. Бројот на невработени во ...
сите 12 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel