Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Bitola
 • Struga
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Strumica
 • Gostivar
 • Mavrovo
 • Kocani
 • Kratovo
 • Tetovo
 • Stip
 • Kicevo
 • Vinica
 • Resen
 • Kriva Palanka
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • National restaurants
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Taverns
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Catering
 • Saunas
 • Beauty & Health Spas
 • Restaurants - Pastrmajlija
 • Pizzerias - Restaurants
 • Soups & Stews - Restaurants
 • Fast Food Restaurants
 • Italian Restaurants
 • Wine Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

National restaurants


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Star Boem


 • Address : Naselba Goce Delcev, R1102
 • Place: Skopje

Национален ресторан

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712927672_94.jpg?t=true&w=300&h=300

Ranch


 • Address : s.Rankovci
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7531 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 12:00 to 00:00 • Fri - Sat from 12:00 to 01:00

Етно ресторан

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700484641_61.png?t=true&w=300&h=300

Bela Mia


 • Address : Goce Delchev (Boris Kidrich) 108
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 23:00 • Fri - Sat from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chorbadziski an/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sedra


 • Address : Ilirija 81
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adriatik


 • Address : Ilcho Stojanovski (Kumrovec) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7557 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ale Dar


 • Address : Lazar Andonov 71
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7571 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amerikano


 • Address : Branko Shotra 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ater meana


 • Address : Oton Zupancik 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel Piatto


 • Address : Moskovska 7/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon , Wed - Sun from 09:30 to 20:00

Италијански специјалитети и традиционални вкусови

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708072418_96.jpg?t=true&w=300&h=300

Bela voda


 • Address : Kliment Ohridski 4
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7623 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljanini Izvori


 • Address : kaj Biljanini izvori-Studenchishta
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7515 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bosford


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravos Club


 • Address : Adolf Ciborovski (Majka Tereza) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cardak


 • Address : Panche Poposki b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cardak


 • Address : Orde Tuteski 28
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ce


 • Address : Pletvar
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7556 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : 1-vi Maj 2
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chun


 • Address : Kosta Abrash 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sun from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalga


 • Address : Kosta Abrash 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delikates


 • Address : bul.Turistichka, Remis 2 lok.7
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Јагнињата стивнаа, а струмичката компанија „Кланица со ладилник“ инкасираше 1,5 милиони евра од извоз на јагнешко на хрватскиот пазар. Католичкиот Велигден на ...
сите 19 | | | веќе видена

Македонските граѓани најмногу се „заглавени“ во банка за потрошувачки кредит, ама подолг период наназад се повеќе сакаат да земат кредит за купување на стан. ...
сите 18 | | | веќе видена

Не огласи се бараат куќни помошнички и тоа најчесто за работа во Скопје. Како што е наведено во огласите, бараат жена која ќе се грижи за домот, ќе готви и ќе ...
сите 9 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Секое отстапување од формулата за усогласување на пензиите со растот на трошоците на живот и со просечната плата, сериозно ќе се ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel