Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restaurants a - z in Sveti Nikole

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Meckuevska kukja - Puze


 • Address : Filip Vtori 8
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 07:00 to 00:00 • Fri - Sat from 07:00 to 01:00

The restaurant “Mechkuevska Kuka – Puzhe” is a synonym for delicious food prepared by the best chefs with the highest quality and always fresh products. Our staff would be delighted to guide you through our menu and help you make your choice.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607937878_93.png?t=true&w=300&h=300

Golden Moskva


 • Address : Marshal Tito 77
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Address : s.Crnilishte
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7547 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotos


 • Address : Kocho Racin 37
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovica - Kaj Gero


 • Address : s.Nemanjica
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Quiet night (Tivka nok)


 • Address : Veljko Vlahovikj b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Switzerland


 • Address : Veljko Vlahovikj 154
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Time Out


 • Address : Kocho Racin 81
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voz


 • Address : Kocho Racin 2
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7545 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 157 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel