Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Struga
 • Veles
 • Kicevo
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Stip
 • Ohrid
 • Kavadarci
 • Strumica
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Radovis
 • Debar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
 • Bake shops
 • Delicatessens restaurants
 • Candy & confectioneries retail
 • Fast Food Restaurants
 • Furnaces & Industrial Ovens
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Pizzerias - Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek


Verona


 • Address : Rajko Zhinzifov 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vesna


 • Address : bul.12-ta Makedonska brigada 55-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vetkom


 • Address : Snabduvachki Centar Gjorche Petrov lok.734
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 20:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig


 • Address : Blagoj Gjorev 100/10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vimil


 • Address : ul.11, s.Dolno Lisiche 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vis


 • Address : Ljupcho Santov 21
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00 • Sat from 06:00 to 11:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vis


 • Address : Marshal Tito 21
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00 • Sat from 06:00 to 11:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vkus


 • Address : Goce Delchev 36
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zabel


 • Address : Done Bozinov b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7509 км

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaklina


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 17:00 • Sat from 06:00 to 14:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zasle


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov (Lavchanski pat) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZdravjeCategories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhikji


 • Address : bul.K.J.Pitu 28 lam.3 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 19:00 • Sat from 07:00 to 18:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zitko


 • Address : Marshal Tito 130
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Karaorman


 • Address : Marshal Tito 48/3
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 19:00

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlaten Klas Beo


 • Address : Marks i Engels 4
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatna raka Kiki


 • Address : Marshal Tito 4
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatno zrno


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) b.b.
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7547 км

Categories:

burek, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatno zrno


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7510 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 15:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoce


 • Address : Nikola Orovchanec b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 19:30 to 11:30

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Финансиските друштва кои што работат на територијата на Северна Македонија од почетокот на овој месец имаат обврска да воспостават систем за управување со ...
сите 25 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата на Република Северна Македонија задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи ...
сите 36 | | | веќе видена

Европската асоцијација на производители на автомобили (ACEA) го претстави извештајот насловен „Возила на европските патишта“, кој дава преглед на тоа како се ...
сите 32 | | | веќе видена

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 26 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи преку статус на социјалните мрежи реагираше на прозивките од страна на функционерот на ВМРО-ДПМНЕ и ...
| | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel