Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek in Prilep

Aleksandrija-2000


 • Address : Heroj Karposh 18
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafalo


 • Address : Boris Kidrich lok.6-1-a-2/1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bafalo


 • Address : Blagoja Caneski-Cheloto 8/1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beli mugri


 • Address : Republikanska 37
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 20:00 • Sat - Sun from 06:00 to 14:00

Break: Mon-Fri 12-16h

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belo lale


 • Address : Lazo Poposki 12
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 06:00 to 17:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best


 • Address : Borka Taleski 99
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 02:00

Пауза Пон-Саб 12-17ч

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dudeto


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 152
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 12:00 • Sun from 08:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ernad Orhan


 • Address : s.Debreshte
 • Place: Prilep

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalimero


 • Address : Joska Jordanoski 33
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalimero


 • Address : Filip Vtori (Marshal Tito) , s.Krivogashtani b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7535 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 04:00 to 12:00 • Sat from 06:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mateja


 • Address : Trajko Nikoloski 4
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 04:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladost


 • Address : Prilepski Braniteli (Marksova) 29
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natasa


 • Address : Trajko Tarcan b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 15:00 • Sat from 06:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pece 2019


 • Address : Lazo Poposki 16
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prolet Dudeto


 • Address : Sotka Gjorgjioski 48
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sava cvet


 • Address : Egejska 7
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 13:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti garden (City garden)


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 28
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00 • Sun from 19:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 132 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel