Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
 • Bake shops
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek in Veles

Ce-Ce


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 14:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemigii


 • Address : Kresnensko Vostanie (Ivo Lola Ribar) 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 14:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-di


 • Address : Dimitar Vlahov 7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 05:00 to 13:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper- vk


 • Address : Petre Prlichko 8
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 05:00 to 12:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keif


 • Address : Blagoj Gjorev 97
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiko - M


 • Address : Nada Butnikosharova 46
 • Place: Veles

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mace


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 18
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:30 to 00:30

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natali Vel


 • Address : Blagoj Gjorev 104
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Tue - Sun from 06:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pekara Ste-Vi


 • Address : 11-ti Oktomvri 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 12:00 • Sun from 07:00 to 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist


 • Address : Dimitar Vlahov 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig


 • Address : Blagoj Gjorev 100/10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoce


 • Address : Nikola Orovchanec b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 19:30 to 11:30

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

ВМРО-ДПМНЕ упати реакција до Владата дека испраѓа известувања на фирми дека повеќе нема да бидат на регулираниот пазар, каде што во моментов е поевтина ...
сите 182 | | | веќе видена

Директорот на ЈСП потпишал договор за набавка на нафта за автобусите тежок речи си 30 милиони евра и според него, скопјани ќе плаќаат 118 денари за литар дизел ...
сите 88 | | | веќе видена

Корисниците кои истовремено се и производители на електрична енергија, а за кои е одбиена промената на снабдувач од страна на Операторот на дистрибутивниот ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Цените на нафтата забележаа добивки од повеќе од 1% во азиската трговија во средата поради падот на залихите на сурова нафта во САД и ...
сите 34 | | | веќе видена

Хрватскиот гигант од прехранбената индустрија „Подравка“ објави дека прв во светот лансирал пакување ајвар во пластична туба, слична на оние во кои сме ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel