Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
 • Bake shops
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek in Bitola

Albi


 • Address : Elpida Karamandi 4
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00 • Sun from 07:00 to 13:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bebo


 • Address : Vlatko Milenkovski 24
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 07:00 to 14:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cerera


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Ivan Milutinovikj) 9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 16:30 • Sat from 06:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doli-BT


 • Address : Makedonska 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzeko


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzeko


 • Address : Vasko Karangeleski lok.68
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzeko


 • Address : Nikola Tesla 39
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Ivan Milutinovikj) 72
 • Place: Bitola

Categories:

bake shops, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh


 • Address : Petar Petrovikj Njegosh 13
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 17:00 • Sun from 05:00 to 13:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lalandia 2001


 • Address : Peco Bozhinovski 30-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

Break: Mon-Sat 13-18h Open: Mon-Fri 18-06h

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natasa


 • Address : Mirka Ginova 2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 14:00

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natasha


 • Address : Bezisten b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 18:00 • Sat from 06:00 to 14:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Omilos


 • Address : Peco Bozhinovski 80
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spar


 • Address : Vasko Karangeleski 6-g
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vanila


 • Address : bul.1-vi Maj 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 23:00 • Sat from 06:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zasle


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov (Lavchanski pat) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 132 | | | веќе видена

Интензивни активности во ТС Битола 2 за намалување на ризиците од испади или дефекти, соопштија од АД МЕПСО. Проектот за рехабилитација на ТС Битола 2 е со ...
сите 20 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
сите 111 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel