Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Candy & confectioneries retail
 • Delicatessens restaurants
 • Bakeries
 • Bake shops
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek in Ohrid

Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli, TC Amam b.b.lok.27
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ful


 • Address : Marko Cepenkov 4
 • Place: Ohrid

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igor


 • Address : bul.Turistichka 47
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1114 км

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

King


 • Address : Abas Emin 19
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 22:30

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Martina


 • Address : bul.Turistichka 69
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 20:00 • Sat from 06:00 to 19:00 • Sun from 06:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli lok.17
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„За малку ќе банкротирав“, вели Џуд Фаваз, трговец со криптовалути во Абу Даби. „Се смеам затоа што нема смисла да се изложувам на поголема депресија и ...
сите 26 | | | веќе видена

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel