Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Burek
 • Bakeries
 • Bake shops
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Burek in Kavadarci

Alhris


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 05:00 to 00:00 • Sat from 05:00 to 10:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

Categories:

burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duki


 • Address : Mosha Pijade b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7574 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro company


 • Address : Kiro Krstev 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 01:00
 • Пауза: Mon - Sun from 12:00 to 18:00

Categories:

burek, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro kompani 2


 • Address : 7-mi Septemvri 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 13:00

Categories:

bakeries, burek

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pekara Gari


 • Address : Ilindenska 111
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riki


 • Address : Ilindenska 111
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 22:00 to 12:00

Categories:

burek, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Реномираната шведската компанија за аудио стриминг „Спотифај“ (Spotify) денеска соопшти дека ќе отпушти 17% од својата работна сила ширум светот за да ги ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 43 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel