Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Turizëm alternativ
 • Restorante nga a deri në zh
 • Agjenci turistike
 • Shoqata
 • Verëra - kantina për verëra
 • Ushqim Organik
 • Verëra -Bodrum Vere
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Turizëm alternativ

Bela Vista-shoqata për eko-turizëm fshatrash


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shar outdoors


 • Adresa: Ilindenska 87/12-9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avangarda


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 31-2/10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balojani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bujuk/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chakievski


 • Adresa: Koзo Racin 16
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iznajmuvanje na trajler (kamper)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Turs


 • Adresa: Joakim Krçovski 1
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NP Jasen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ostrovo


 • Adresa: f.Ljubanishte Shën Naum
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7522 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama


 • Adresa: f.Mokrinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7635 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ranco i Vanco na Kata/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sato German


 • Adresa: f.Rankovce - f.German
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stendap padll


 • Adresa: f.Tërpejcë
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tikveshki vinski pat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ниска плата, лоши услови за работа, чести конфликти во работната средина. Анкетиравме неколку граѓани и тие велат дека токму ова се причините поради кои давале ...
сите 12 | | | веќе видена

Кој вели дека е здодевно на македонскиот пазар на капитал. Нема, нема, па ќе се случи некоја блок трансакција, која и тоа како заслужува новинарско внимание и ...
сите 18 | | | веќе видена

Во соработка со Меѓународниот олимписки комитет и Олимпискиот ТВ сервис, технологијата на Samsung Galaxy ќе им овозможи на љубителите на спортот ширум светот ...
сите 15 | | | веќе видена

Очекувањата за корекција на цената на електричната енергија, деновиве ги натера производителите на прехрамбени производи да прават калкулации дали и колку ...
сите 76 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj