Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Veles
 • Radovis
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Ohër
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Probistip
 • Vinicë
 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqata
 • Organizata joqeveritare
 • Qendra edukimi
 • Fondacione
 • Lidhjet
 • Shoqata Kulturore
 • Shoqata Ekologjike
 • Klube Sportive, Asociacione Dhe Federata
 • Oda
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Organizata Të Grave
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Zjarrëfikës - Servis
 • Konsallting
 • S.O.S. - Telefona
 • Zjarrëfikës - Shërbime
 • Shoqata Peshkatarësh
 • Shoqata Gjuetarësh
 • Psikiatri - Këshilltore Psikologjike Për Fëmijë Dhe Të Rinj
 • Qendra Kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata

Adora Kongresen servisen centar


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 163
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiven zivot


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 244
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albanika Et


 • Adresa: Blagoja Toska 82
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baltepe 2019


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 56
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista-shoqata për eko-turizëm fshatrash


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistrica Eden


 • Adresa: f.Tearcë p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-And


 • Adresa: Gjoce Stojcevski 100
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekas


 • Adresa: rr.182, Recice e Vogel 15
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy llab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabet Polog


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 326
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijamantski petel


 • Adresa: Marshal Tito 102-B
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Green Future


 • Adresa: rr.101, f.Nerashtë 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko gerilla


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forumi i graveKategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradot na pchelite


 • Adresa: Gjoce Stojзevski 12/8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IOR-Shoqata për mbrojtjen e vlerave kulturore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Zhvillim të Qëndrueshëm Rajonal dhe Rural - Belavista


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intelektualët e rin


 • Adresa: Kiro Ristoski Drnc 138
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istikball sport


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 85
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kce


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 31
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во период од 2018 – 2022 година, државата остварила добивка од 103.248 илјади денари или 1,7 милиони евра што претставува 1 отсто од остварените приходи што ...
сите 13 | | | веќе видена

Квалитетното управување со податоците е предуслов за ефикасно извршување на задачите во современите централни банки. Оттаму, за понатамошно унапредување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 2 | | | веќе видена

Американската министерка за финансии Џенет Јелен ги предупредува банкарите и технолошките директори дека употребата на вештачката интелигенција (AI) во областа ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj