Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Prilep
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Dellçevë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Shoqata alpinistësh
 • Shoqata
 • Klube noti
 • Not - shkolla
 • Fitnes - Qendra
 • Mundje - Trajnime Dhe Kurse
 • Klube Skijimi
 • Lidhjet
 • Klube Mundjeje
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube sportive, asociacione dhe federata

Dervish Cara


 • Adresa: f.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istikball sport


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 85
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolibri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkendija


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 244
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkumbini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11 Tetori


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

18 Gushti


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Fluturime Civile


 • Adresa: Dame Gruev 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aikido Federata e Maqedonisë


 • Adresa: Stiv Naumov 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvatek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks-Delfini


 • Adresa: bul.Koço Racin, Pishina Olimpike p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Badminton klub Vip


 • Adresa: Dositej Obradoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan Futboll


 • Adresa: Gjorçe Petrov fahu p.13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bistra


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 56
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bocija klub Golak


 • Adresa: Pitu Guli 37
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodi art


 • Adresa: Angell Trajçev p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 11:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bokserska Federacija na Makedonija


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brazilsko Dziu Dzicu-Karlos Maja


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 73 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 45 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 60 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj