Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Tetovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Stip
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Vinicë
 • Strumicë
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rent a car agjenci
 • Transport pasagjerësh - furgona dhë autobusë
 • Agjenci turistike
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Aeroplan - bileta
 • Automobila Të Përdorur
 • Autobusa - Bileta
 • Furgona - Huazim
 • Shërbime Për Tërheqje Rrugore
 • Taksi - Kompani
 • Transport Ndërkombëtar
 • Motoçikleta Dhe Skutera - Huazim
 • Autobusa - Transport
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Hotele
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Pompa Benzine
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Rent a car agjenci

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

SKP Rent a car Skopje


 • Adresa: Adem Demaci number.86-7/007 Skopje-Butel
 • Vendi: Shkup

Рент-а-кар агенција

Kategoritë:

rent a car agjenci

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709545852_63.png?t=true&w=300&h=300

Mi-da Rent a car


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

“MIDA” RENT A CAR TURS me seli në Qendrën e Biznesit MIDA dhe Aeropirtit Aleksandri i Madh me 80 automjete, është njëra ndër rent-a-car kompanitë më të mira në Maqedoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ba57b58fa819e6520d006adfbf31e29d.jpg?t=true&w=300&h=300

Momo Rent a car


 • Adresa: Bosphorus Street, No. 1, Mralino, 1104-14 Ilinden
 • Vendi: Shkup

Рент-а-кар агенција

Kategoritë:

rent a car agjenci

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709543773_49.png?t=true&w=300&h=300

Aloha travel


 • Adresa: Bllagoja Toska 51
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsimi Kompani


 • Adresa: Ilindenska 53
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Berona travel


 • Adresa: Boris Kidriç 13-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Datakom


 • Adresa: Jane Sandanski 65/5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro travel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-Turist


 • Adresa: Ilindenska 64/9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharr Ekspres-rent a car


 • Adresa: QT Palma Mall
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Verona travel


 • Adresa: Boris Kidriç 13-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC Rent a kar turs


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Vasill Axhellarski) 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABD Rent A Kar


 • Adresa: Cvetan Dimov 29 lok.1
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ATR Rent A Kar


 • Adresa: bul.Brigada e 3-tл Maqedonase 41
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advance Rent a Kar


 • Adresa: Sremski Front 1-A
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advance international


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Andon Popov) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajgo Transport


 • Adresa: Sirma Vojvoda 19-А
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al - Di


 • Adresa: Ruzha Dellçeva 12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex Auto Logistic


 • Adresa: Kata Pockova 94-1/11
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa rent


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7515 км

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ap & Go


 • Adresa: rr.54, lagja Maxhar Maalo 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apex


 • Adresa: Millan Markoviq 8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

rent a car agjenci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 106 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 123 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj