Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Stip
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Radovis
 • Kërçovë
 • Dellçevë
 • Probistip
 • Shën Nikollë
 • Vallandovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Kryqi i kuq - organizata
 • Organizata të grave
 • Fondacione
 • Shoqata Ekologjike
 • Organizata Për Persona Me Aftësi Të Kufizuara
 • Qendra Edukimi
 • S.O.S. - Telefona
 • Shoqata Kulturore
 • Organizata Për Të Drejtat E Njeriut
 • Qendra Informative
 • Trajnime
 • Lidhjet
 • Këshilltore
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Organizata Dhe Misione Të Huaja
 • Konsallting
 • Shoqata Dhe Bashkësi Shëndetësore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Organizata joqeveritare

Albanika Et


 • Adresa: Blagoja Toska 82
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asociacioni për Zhvillim Demokratik të Romëve të RM Dielli


 • Adresa: Iliria 39/14, fahu p.159
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista-shoqata për eko-turizëm fshatrash


 • Adresa: rr.101, f.Bellovishtë 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CBC Loja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy llab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Green Future


 • Adresa: rr.101, f.Nerashtë 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko gerilla


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Generation


 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti per Lidership dhe Politika Publike


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intelektualët e rin


 • Adresa: Kiro Ristoski Drnc 138
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kryqi i Kuq i Maqedonisë-Tetovë


 • Adresa: Borçe Koçovski 46
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lumuturo jetimin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majkovina


 • Adresa: 29 Nentori 65 lok.5
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melius


 • Adresa: rr.170 nr.23/1-15
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Adresa: Dervish Cara 5-2/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nisma


 • Adresa: rr.101, f.Zherovjan 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nje ambient te pastër


 • Adresa: Borçe Koçovski 4
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nju korner


 • Adresa: Andrea Ristovski 27
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Praktike


 • Adresa: F.Tearcë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Еколошките и одржливите карактеристики на комплексот „Гранд Скопје“ претставени пред локални и меѓународни експерти на Конференцијата за недвижности во Скопје ...
сите 17 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 54 | | | веќе видена

Оваа недела во посета на „Костал Македонија“ е главниот оперативен тим на компанијата, кој ги проверува развојот, успешноста и идните планови. Прв пат по седум ...
сите 12 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj