Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Strugë
 • Dojran
 • Shkup
 • Krushevë
 • Berovë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Mavrovë
 • Resnjë
 • Veles
 • Prilep
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Stip
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Pehçevë
 • Kriva Pallankë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Hostele
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante - Peshku
 • Agjenci Turistike
 • Bujtina (Konaqe)
 • Shtëpi Për Uikend - Me Qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Piceri
 • Pishina Për Notim
 • Verëra - Kantina Për Verëra
 • Aeroplan - Bileta
 • Verëra -Bodrum Vere
 • Mehane
 • Spa Qendra
 • Motele
 • Kampe
 • Verëra - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Apartamente dhe dhoma private - me qera

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në Internet24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhurPishinë

Vila Dionis


 • Adresa: lagja Llagadin
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7518 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Vila Dionis ndodhet në fshatin turistik elitar Lagadin, 7 km nga Ohrid.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300

LKW KostovskiPartnerë të autorizuar të firmës Frotcom nga Portugalia për Maqedoni. Kompani veprimtaria e të cilës është instalimin e GPS pajisjeve për kontrollë dhe ndjekje të veturave.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1702036726_03.jpg?t=true&w=300&h=300

Kaza Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktorian


 • Adresa: Kodra e Dielit
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila 98


 • Adresa: f.Shemshevo
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Jovanovski


 • Adresa: f.Staro Selo
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa 99


 • Adresa: Kodra e Dielit
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7even weddings & events


 • Adresa: Konferenca e 5-të Partiake 32-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7567 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

Abaz


 • Adresa: Slavej Planina 13
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace


 • Adresa: f.Eleshec
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aco


 • Adresa: Marko Cepenkov 14
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adella


 • Adresa: Pçinja 42
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Adresa: Partizanska 1/43,44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Advance international


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Andon Popov) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajkoski


 • Adresa: Naum Ohridski . f.Peshtani 9
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Apartments/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandra Guest House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleks


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Dojran
 • Distanca: ≈7637 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alleksandar


 • Adresa: f.Radozhdë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7503 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 77 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 69 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj