Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Veles
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - piceri
 • Mehane
 • Restorante - Kombëtarë
 • Restorante - Peshku
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Restorante - Çorbë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë

Kaj Dimce


 • Adresa: Bllagoj Gjorev p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dimçe


 • Adresa: 8 Shtatori (Marshall Tito) 55/19
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Ice


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj MIstik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Xheki


 • Adresa: Marshal Tito 67-a
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Xhipo


 • Adresa: Goce Dellçev 7
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7570 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Zhabar


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, prapa Qeverisë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Zllate


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ bodrum lok.172
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keki Restoran


 • Adresa: Mlladinski kej p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7614 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosmos


 • Adresa: Belgradska (Pazari i Mbuluar) 108
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Adresa: Lece Koteski 58
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskovacka Skara


 • Adresa: Ruzvelltova 32-A
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luc


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50-g
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marin -Ognen


 • Adresa: ASNOM 5
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marçelo


 • Adresa: Ilindenska 53
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7527 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Na mezallk kaj Bixho


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 11-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nade-Mitko


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko


 • Adresa: Goce Dellçev 36
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paparaci


 • Adresa: bul.1Maji 268
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pastrmajlija i gril haus


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 87 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 32 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj