Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Mehane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë në Prilep

Aleksandrija


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 11
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alltan


 • Adresa: Qendra e Biznesit lok.10-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno restoran Mariovo


 • Adresa: f.Mariovo
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7571 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 11:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki


 • Adresa: Lece Koteski 58
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7548 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara Sahat Kula


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara Stojçe


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skara kaj KInderot


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisл 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 119 | | | веќе видена

Оваа панорамска воздушна фотографија направена на 10 јануари 2023 година покажува поглед на областа Луџиазуи во пилотската слободна трговска зона во Кина ...
сите 18 | | | веќе видена

На македонскиот моден пазар во континуитет главниот збор го водат неколку големи компании кои се претставници на големи светски модни брендови. Според ...
сите 7 | | | веќе видена

Повторно интерес за сопственички промени во светот на телекомуникациските оператори. Телекомуникацискиот оператор „Мтел“ кој работи во Македонија, а е во ...
сите 2 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj