Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - peshku
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë në Shkup

Fontana Gril


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotka


 • Adresa: Helsinki 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha , D nga 11:00 deri më 18:00 • Ma - Enj nga 11:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska Meana (Gostilnica kaj Zllate prolet)


 • Adresa: Prolet 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr nga 08:00 deri më 01:00 • Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Aca


 • Adresa: Шекспирова p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Ice


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Zhabar


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, prapa Qeverisë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Zllate


 • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ bodrum lok.172
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosmos


 • Adresa: Belgradska (Pazari i Mbuluar) 108
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luc


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50-g
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pastrmajlija i gril haus


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 49
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:30 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sarajeva Steak House/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sedmica-Skara Restoran


 • Adresa: Dame Gruev 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Adresa: Nikola Parapunov p.n., lok.22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 126 | | | веќе видена

Македонските граѓани и штедат, ама и сакаат да се задолжуваат во банка. Што е и сосема нормално, бидејќи во спротивно долги години не би можеле да дојдат до ...
сите 61 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 37 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 71 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj