Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - kombëtarë
 • Qebaptore
 • Restorante - çorbë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë në Manastir

Glamur


 • Adresa: f.Dihovë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7550 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskovacka Skara


 • Adresa: Ruzvelltova 32-A
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marin -Ognen


 • Adresa: ASNOM 5
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nade-Mitko


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko


 • Adresa: Goce Dellçev 36
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7560 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paparaci


 • Adresa: bul.1Maji 268
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Putnik


 • Adresa: Makedonski Gemixhii p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toma


 • Adresa: Ohridati 311
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Bezisten


 • Adresa: Stolarska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhezho


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çebren 2


 • Adresa: Ignjat Atanasovski 54
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 138 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 78 | | | веќе видена

Лебот од брашно „Т-500“ во иднина ќе чини 59 динари, јавуваат српските медиуми. Оваа цена ќе важи од први јули. Досега лебот чинеше 54 динари. Да потсетиме, ...
сите 26 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj