Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Red cross aid organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Red cross aid organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Centar za daruvanje na krv


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community organization of Red Cross


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 166-a
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community organization of Red Cross (Opstinska organizacija na Crven Krst)


 • Address : Jole Andonoski 5-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7549 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven Krst-Itno Kopche


 • Address : Momin Potok b.b.
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija - Valandovo


 • Address : Ivo Lola Ribar 9
 • Place: Valandovo
 • Distance: ≈7619 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gazi Baba


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) 26
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gjorce Petrov


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-prasanja za vakcinacija


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jesuit Refugee Service


 • Address : Petar Pop Arsov 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kopce-Crven Krst


 • Address : bul.Kocho Racin 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Municipal Board of the Red Cross-Debar


 • Address : 8-mi Septemvri 20
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Punkt za bezdomnici-Cicino selo


 • Address : s.Saraj, Chichino selo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross


 • Address : Mite Bogoevski b.b.
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7529 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7527 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Рекорден пораст на трошоците за живот ја претвори Велика Британија од нација на потрошувачи во нација на штедачи, покажува ново истражување. „Бурниот период на ...
сите 52 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 95 | | | веќе видена

Кина продаде рекордни 53,3 милијарди американски државни обврзници и други хартии од вредност во првиот квартал во обид да се диверзифицира од американските ...
сите 72 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel