Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Red cross aid organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Red cross aid organizations in Skopje

Centar za daruvanje na krv


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven Krst-Itno Kopche


 • Address : Momin Potok b.b.
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gazi Baba


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) 26
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-Gjorce Petrov


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crven krst na Makedonija-prasanja za vakcinacija


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jesuit Refugee Service


 • Address : Petar Pop Arsov 43
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kopce-Crven Krst


 • Address : bul.Kocho Racin 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Punkt za bezdomnici-Cicino selo


 • Address : s.Saraj, Chichino selo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Cair (Crven krst na Makedonija-Cair)


 • Address : Arhiepiskop Dositej (Pavle Ilikj) baraka 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Karpos (Crven krst na Makedonija-Karpos)


 • Address : Orce Nikolov 155-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 22 | | | веќе видена

Првата држава од Европската Унија(ЕУ) која ископува ураниум е Финска. Информацијата ја објави рударската компанија, пренесува Политика. Оваа финска компанија ...
сите 17 | | | веќе видена

Во организација на Сојузот на стопански комори на Македонија денеска во Скопје ќе се држи тркалезна маса на тема „Научени лекции од проектот Greenovet, ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 17 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel