Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Red cross aid organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Red cross aid organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Red Cross of Macedonia -Bitola (Crven Krst na Makedonija-Bitola)


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Ivan Milutinovikj) 54
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia -Kratovo (Crven Krst na Makedonija-Kratovo)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia -Vinica (Crven Krst na Makedonija-Vinica)


 • Address : Bel Kamen 12
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7579 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Cair (Crven krst na Makedonija-Cair)


 • Address : Arhiepiskop Dositej (Pavle Ilikj) baraka 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Demir Hisar (Crven krst na Makedonija-Demir Hisar)


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Demir Hisar
 • Distance: ≈7534 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Karpos (Crven krst na Makedonija-Karpos)


 • Address : Orce Nikolov 155-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Kavadraci (Crven krst na Makedonija-Kavadraci)


 • Address : 7-mi Septemvri 72-b
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7575 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Kicevo (Crven krst na Makedonija-Kicevo)


 • Address : Janko Mihajloski b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Radovis


 • Address : Sv.Spaso Radovishki b.b.
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7592 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Stip (Crven krst na Makedonija-Stip)


 • Address : Strasho Pindzhur 29
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7568 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross-Kriva Palanka (Opstinski Crven Krst-Kriva Palanka)


 • Address : Joakim Osogovski (Marshal Tito) 159
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7547 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 6 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel