Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Stip
 • Bitola
 • Strumica
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Radovis
 • Kicevo
 • Delcevo
 • Probistip
 • Valandovo
 • Sveti Nikole
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Red cross aid organizations
 • Women's organizations
 • Foundations & institutes
 • Environmental & Ecological Organizations
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
 • Education Centres
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Cultural Associations
 • Human Rights Organisations
 • Information Centres
 • Training
 • Unions
 • Counceling Centres
 • Rehabilitation Centres
 • Environmental Planning
 • Foreign Missions & International Organisations
 • Consulting
 • Health Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Humanitarian aid organisations


Albanika Et


 • Address : Blagoja Toska 82
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for HIVZ Mula Mahmud


 • Address : Ilindenska 106
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CBC Ljoja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za edukacija i razvoj-CED


 • Address : s.Tearce 12/24
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7469 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean environment


 • Address : Borce Kocovski 4
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Democracy lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Human Association of Romani na RM Sonce-Young forum (Humanitarno Zdruzenie na Romite na RM Sonce-Mladinski forum)


 • Address : Ilirija 39/14, p.fah 159
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Leadership and Public Policy


 • Address : Dervish Cara 5-2/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izraduvaj sirak


 • Address : Ilindenska 32/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majkovina


 • Address : 29-ti Noemvri 65 lok.5
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

May Mobility Alliance


 • Address : ul.142 br.41
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

May mobility Mm


 • Address : ul.142 br.41
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melius


 • Address : ul.170 br.23/1-15
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Address : Dervish Cara 5-2/2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 120 | | | веќе видена

Министерството за економија согласно Законот за нефер трговски практики веќе ја усвои листата на производи која дополнително треба да придонесе за намалување ...
сите 16 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 70 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel