Municipal Board of the Red Cross-Negotino


  • Address : Mirche Acev 1
  • Place: Negotino
  • Distance: ≈7577 км

  • Fax: +389 43 361657

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel