Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Veles
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Koçanë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qebaptore
 • Restorante nga a deri në zh
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Mehane
 • Restorante - Zgarë
 • Ushqime Të Gatuara
 • Kasapë Dhe Mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qebaptore

Ajhan grill


 • Adresa: Çarshia e epërme 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matranç


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Adresa: Belliçica 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Luta


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luli


 • Adresa: Kompleksi Shipad
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7468 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Family-R


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 58
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Repe-Drini


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana


 • Adresa: Goce Delçev (Boris Kidriç) p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aroma


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mishtore Beli


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Kebab Forina


 • Adresa: Borçe Jovanoski 3
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mal Çardak


 • Adresa: Borçe Jovanoski 74
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka


 • Adresa: Belliçica 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llovec


 • Adresa: Pançe Poposki 12
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brend


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 37
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7477 км

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teteks


 • Adresa: Boris Sarafov (4 Korriku) 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stacioni-Fontana


 • Adresa: Gjorçe Petrov 24-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shampion 1


 • Adresa: QT Gjorçe Petrov 18 lok.3/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 19:00

Kategoritë:

byrektore, qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj 61


 • Adresa: Aco Shopov (Proleterska) 61
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Иранскиот напад на Израел и ескалацијата на конфликтот на Блискиот Исток ја поскапе нафтата на светските берзи. Претседателот на Регулаторната комисија за ...
сите 54 | | | веќе видена

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 39 | | | веќе видена

Одлична дивиденда ќе добијат акционерите на РЖ Техничка контрола. Компанијата која се занимава со физичко-хемиски и металуршки испитувања од областа на ...
сите 21 | | | веќе видена

Идејата дека со пораст на платите и разните социјални трансфери ќе ја стимулираме потрошувачката и така ќе го поттикнеме економскиот раст доведе само до ...
сите 102 | | | веќе видена

Посетителите од Турција продолжуваат да ја освојуваат Македонија. И последните податоци од статистичарите покажуваат дека најмногу гости дошле токму од ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj