Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qebaptore
 • Skarë me kilogram
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qebaptore në Veles

Beti


 • Adresa: Goce Dellçev 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Breza


 • Adresa: Jane Sandanski 17
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Adresa: Boris Trajkovski (Lleninova) 3/6
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kara Koleto


 • Adresa: Jane Sandanski 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llepinjeto od Boem


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 57-a
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sevdah


 • Adresa: Angell Mishev 28
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ton Toni


 • Adresa: Ilindenska 29
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 23:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çakar


 • Adresa: Petre Prliçko p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 95 | | | веќе видена

Џон Рид, главен пазарен стратег во „WGC“ вели дека н аоѓањето нови наоѓалишта на злато во светот станува сè потешко затоа што многу области веќе се истражени. ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Извршниот директор Илон Маск во четвртокот тврдеше дека хуманоидните роботи Optimus на неговата компанија на крајот би можеле да ...
сите 17 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 11 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj