Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qebaptore
 • Restorante nga a deri në zh
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - zgarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qebaptore në Manastir

Bomes-Skara na zar kaj Ace


 • Adresa: Nikolla Teslla 49
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurman


 • Adresa: Kole Nedellkovski 6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Gradskiot Saat


 • Adresa: Petar Petroviq Njegosh 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj vlasheto


 • Adresa: Metodija Andonov Çento (Revolucioni Socialistik) 26
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiko


 • Adresa: Nikolla Teslla 157
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00 • D nga 12:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kum


 • Adresa: Dimçe Llahçanski 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskovacka Skara


 • Adresa: Ruzvelltova 32-A
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meraklii


 • Adresa: Karaxhova 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:30 deri më 20:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paskal Bukovçe


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepsito


 • Adresa: Titovelleshka 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rekord


 • Adresa: Marjan Bozinovski (Dallmatinska) 9
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stari grad


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7556 км

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Bezisten


 • Adresa: Stolarska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çarli


 • Adresa: Titovelleshka 25
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:30 deri më 19:30

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 104 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Од 36 државни институции, вработените во 26 добиваат додаток за прекувремена работа, а додатокот за прилагодување на пазарот на труд ...
сите 41 | | | веќе видена

Кризите во изминатите неколку години, како пандемијата, енергетската криза и геополитичките тензии претставуваа вистински тест за централните банки. Овие кризи ...
сите 17 | | | веќе видена

Вистинско богатство треба да дадете за имот во Белград. Цените во српската престолнина се прескапи. Најскапиот гаражен простор во земјата, во првите три ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj