Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qebaptore në Kavadar

Kebapchilnica 48Kategoritë:

qebaptore, mehane

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija


 • Adresa: Shishka 92
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7574 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oliv Goko


 • Adresa: Goce Dellçev, f.Rosoman 15
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7565 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 23:00

Kategoritë:

qebaptore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatna ripka


 • Adresa: Tregu i gjelbërt p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj