Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Veles
 • Kavadar
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Radovis
 • Gostivar
 • Dibër
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca gjinekologjike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca pediatrike
 • Spitale
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Laboratore Diagnostike
 • Ordinanca Internistike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Poliklinika
 • Ordinanca Ortopedike
 • Ordinanca Radiologjike
 • Kirurgji
 • Vizitë Shtëpiake
 • Mjekësia E Punës
 • Urologji
 • Pulmologjia
 • Psikiatër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ordinanca gjinekologjike

Dr. Cvetko Trajkovski


 • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov (Adolf Ciborovski) 36/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manolevi


 • Adresa: Radishanska 25-A/1 lok.123
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Vizita shtëpiake; Mjekësi internistike; Pediatri

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300

D-r Jurukovska Lidija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Aleksandar Blazhevski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 14:00 deri më 19:00 • Ma , Pr nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Dushko Filipovski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njuborn klinik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Medica


 • Adresa: bul.Illinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultramedika


 • Adresa: bul.Illinden 97
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fertty clinicFerti është një ordinancë e re private gjinekologjike e vendosur në një lokacion ideal dhe të aksesueshëm në qendër të qytetit, në rrugën Ankarska 23, lokali 8 në Shkup. Jemi të pajisur me pajisjet mjekësore më moderne të akredituara sipas standardeve botërore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684829407_0.png?t=true&w=300&h=300

Ganesh


 • Adresa: Jurij Gagarin 31-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Antov


 • Adresa: Dane Krapçev 23/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjinekologjia Higia


 • Adresa: Bllagoj Davkov 1-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Enj nga 14:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekovita


 • Adresa: Borka Talleski 68/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Histera


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 15-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Era New life


 • Adresa: Vele Zmejkoski 19
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gineko-Biljana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mama


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ina Gjinekologi dhe obstetrikëDr. Katerina Stankova ka përvojë 20 vjeçare në specializimin e saj (Klinika Gjinekologjike-obstetrike, Remedika, jashtë vendit).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516098954_72.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Земјоделците од струмичките села денес повторно одржаа протест поради ниските откупни цени. Овојпат протестот беше во центарот на Струмица. „Државата не води ...
сите 44 | | | веќе видена

Подготовката на квалитетни, доверливи и навремени податоци се клучни за добро разбирање на економијата. Оттаму, статистичката функција на Народната банка, ...
сите 31 | | | веќе видена

Словенечкиот „Институт Данес“ започна нова кампања со која сакаат да привлечат внимание на тешките услови на пазарот за изнајмување, кои се влошени од ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj