Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Kumanovë

Astola medika


 • Adresa: Pero Shvarc 7-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Srgan


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 124
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Kelleshov


 • Adresa: Bllagoj Illiev-Gune p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lupço


 • Adresa: Kiro Antevski 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Tasevski


 • Adresa: Gjuro Sallaj 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Femibona - d-r Stole Tasevski


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginolabor


 • Adresa: Goce Dellçev 48-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niti


 • Adresa: Bllagoj Illiev-Gune 5
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj