Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca gjinekologjike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Ordinanca pediatrike
 • Sterilitet dhe fertilitet - shërim
 • Spitale
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ordinanca Internistike
 • Poliklinika
 • Laboratore Biokimike
 • Ordinanca Ortopedike
 • Laboratore Diagnostike
 • Vizitë Shtëpiake
 • Ordinanca Radiologjike
 • Pulmologjia
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Psikiatër
 • Kirurgji
 • Neuro Psikiatria
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreVizita shtëpiake

Manolevi


 • Adresa: Radishanska 25-A/1 lok.123
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

Vizita shtëpiake; Mjekësi internistike; Pediatri

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300

Fertty clinicFerti është një ordinancë e re private gjinekologjike e vendosur në një lokacion ideal dhe të aksesueshëm në qendër të qytetit, në rrugën Ankarska 23, lokali 8 në Shkup. Jemi të pajisur me pajisjet mjekësore më moderne të akredituara sipas standardeve botërore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684829407_0.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Ina Gjinekologi dhe obstetrikëDr. Katerina Stankova ka përvojë 20 vjeçare në specializimin e saj (Klinika Gjinekologjike-obstetrike, Remedika, jashtë vendit).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516098954_72.jpg?t=true&w=300&h=300

Promedika Medikal Centar Ginekologija


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 50 kat 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Departamenti i Gjinekologjisë kryen ekzaminime gjinekologjike, konsulta dhe gjithçka të nevojshme për shëndetin e gruas. Ne ofrojmë kujdes shëndetësor sipas standardeve më të larta duke përdorur pajisjet më moderne.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3d9ca117ceee0809e10b3328a4fad11f.jpg?t=true&w=300&h=300

PZU Sv. Aleksej


 • Adresa: Bledski Dogovor 2
 • Vendi: Shkup

Ординација за Гинекологија и Акушерство

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1713266036_59.jpg?t=true&w=300&h=300

An vi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biotek - Poliklinika


 • Adresa: Naroden Front 5
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Klinika Biotek ka departamente të specializuara për: pediatri, interne, gjinekologji, transfuzion klinik, mjekësi të punës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696328342_83.png?t=true&w=300&h=300

City Medica


 • Adresa: bul.Illinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Emilija Trajkovska


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-Z-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha nga 14:00 deri më 19:00 • Ma - Pr nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Filip Matevski


 • Adresa: Kosta Novakoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Irena Risteska Mitanovska


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Jurukovska Lidija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kekik


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kuzmanovska Lubica


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha , Enj nga 13:00 deri më 20:30 • Ma , Mr , Pr nga 08:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Radica Bojçeva


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 21-а/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Mr nga 12:00 deri më 19:30 • Enj - Pr nga 08:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Suzana Ognenovska


 • Adresa: rr.20, f.Saraj 97
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demetra medikal Dr. Olivera Arnaudova


 • Adresa: 23 Tëtori (Vladimir Komarov) 29-3/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Ma - Mr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di Medika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dina


 • Adresa: Branko Zarevski (Dimitrije Çupovski) 72-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7509 км
 • Orari i punës: Ha , Mr nga 12:00 deri më 20:00 • Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dona


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 4/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha nga 13:30 deri më 19:00 • Ma - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Aleksandar Blazhevski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7497 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 14:00 deri më 19:00 • Ma , Pr nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Antov


 • Adresa: Dane Krapçev 23/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Cvetanovski Tase/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Cvetko Trajkovski


 • Adresa: Vojvoda Vasil Çakallarov (Adolf Ciborovski) 36/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Dimitar Kacarski


 • Adresa: Gradski zid p.n., blok 4-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:30
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 34 | | | веќе видена

Спортските кладилници и операторите на игри на среќа имаа уште една прилично успешна деловна година во Хрватска, пишува Даница.хр. Нивните приходи и профити ...
сите 31 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 80 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj