Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Strugë

Dr. Haxher Alied


 • Adresa: Risto Krlle p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 08:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 11:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Jullijana Koçoska Peshinoska


 • Adresa: f.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Selman Canoski


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 11:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duo Medika


 • Adresa: Risto Krlle 1-1/2
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekos


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 57 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj