Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Veles

Dimova Sonja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Perkova


 • Adresa: Alekso Demnievski 7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Sinadinovski


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 137
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr.Naumovska


 • Adresa: Nikolla Karev 11/1
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markova Vesna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika Hipokrat-mb


 • Adresa: Dimitar Vllahov 59
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573118190_97.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Комерцијална банка извести за важна ценовно чувствителна информацвија која се однесува на нивното работење. Имено, Народна банка на Македонија издала ...
сите 18 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 48 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 60 | | | веќе видена

Вчера ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) на едно место ги собраа успешните млади претприемачи и жени во претприемништвото, оние кои ...
сите 16 | | | веќе видена

Во Хајделберг факултет во Скопје, во присуство на претседателот на управата од Германија, проф. д-р Улрих Цајтел и делегацијата од Франкфуртскиот универзитет ...
сите 25 | | | веќе видена

Турција ја престигна Германија и стана најголемиот европски производител на енергија на јаглен во првите четири месеци од 2024 година, покажуваат податоците на ...
сите 8 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj