Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca gjinekologjike në Ohër

D-r Pecakov


 • Adresa: bul.Turistichka 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Ljuben Aleksioski


 • Adresa: Dame Gruev p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Ma , Enj nga 07:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 15-19ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Onko-ginekomedika Dr. Jasna


 • Adresa: Karposh Vojvoda p.n., lam.A/2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera ljubov i nadez


 • Adresa: bul.Turistiçka 44-b
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaharievski


 • Adresa: bul.Turistiçka 22
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 58 | | | веќе видена

Триглав пензиско друштво АД ја започнува својата приказна во 2019 година како најмлад член на Групација „Триглав“ и во системот со мисија да се позиционира ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj