Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Битола
 • Струга
 • Тетово
 • Струмица
 • Маврово
 • Гевгелија
 • Дојран
 • Прилеп
 • Штип
 • Кочани
 • Велес
 • Куманово
 • Виница
 • Ресен
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Конференциски капацитети и услуги
 • Спа центри
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ресторани - Национални
 • Базени За Пливање
 • Казина
 • Бензински Пумпи
 • Ресторани - Пицерии
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Преноќишта (Конаци)
 • Фитнес Центри
 • Мотели
 • Бањи - Природни
 • Сауни
 • Кетеринг
 • Плажи
 • Лаунџ Барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели


Бетон


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7639 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романтик Плаза


 • Адреса: Маршал Тито 19
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7639 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полин


 • Адреса: Маршал Тито 11
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7639 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев-вила Марија


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 1
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7639 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла Тераца


 • Адреса: Маршал Тито 84
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7639 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит интернационал


 • Адреса: Карач 1
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7641 км

Дејности:

хотели, казина

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

АК Провектра Проект


 • Адреса: Архиепископ Ангелариј 1-а
 • Место: Скопје

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аустриан палас


 • Адреса: Благоја Николовски 60-а
 • Место: Скопје

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Генерал


 • Адреса: Тодор Проески (Маршал Тито) 89
 • Место: Крушево

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд централ


 • Адреса: Браќа Мингови 26
 • Место: Битола

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етерно


 • Адреса: Агроберза 12
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комфорт


 • Адреса: 27-ми Март 7
 • Место: Струга

Хотел во Струга во близина на “Женска плажа“

Дејности:

хотели

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698225368_51.jpg?t=true&w=300&h=300

Магнезиум медикал спа


 • Адреса: Кочански пат б.б.
 • Место: Виница

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Национал


 • Адреса: Бел Камен 144
 • Место: Кочани

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нецко


 • Адреса: Гоце Делчев 42-а
 • Место: Штип

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити Ин


 • Адреса: Димитар Влахов 12
 • Место: Кочани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ТХИ Сервисес


 • Адреса: Маршал Тито 2
 • Место: Струмица

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фокус


 • Адреса: Парк на револуција б.б.
 • Место: Прилеп

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Фама


 • Адреса: бул.Крсте Петков Мисирков 76
 • Место: Скопје

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија да го зголеми домашното производство на струја и храна, порачаа експертите на денешниот форум насловен „ По бурата: Управување со прехранбената и ...
сите 10 | | | веќе видена

Со мотото „Гледај го светот во очи“, во извонредна атмосфера исполнета со артистички содржини, „Тиквеш“ го промовираше својот автентичен бренд „Луда Мара“, во ...
сите 8 | | | веќе видена

Нема да се дели дивиденда, туку парите ќе се реинвестираат. Акционерското друштво „Хотели Метропол“ објави како ќе се распредели добивката што ја оствариле во ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи