Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Хотели
 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Казина
 • Ресторани - Бистроа
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Хотели во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаФен во соба

Шумски фенери


 • Адреса: с.Трново, национален парк Пелистер
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7549 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Хотелот Шумски фенери се наоѓа на 900 метри надморска височина во шума, во подножјето на Националниот парк Пелистер еден од најстарите паркови на Балканот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528871412_92.png?t=true&w=300&h=300

Амбасадор


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барум


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела куќа


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 20
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Булевар


 • Адреса: бул.1-ви Мај 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Гранд


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7558 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Дајмонд


 • Адреса: 11-ти Октомври 4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Кико


 • Адреса: 1-ви Мај 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вила Конзули


 • Адреса: Томаки Димитровски 37-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гала Гарден


 • Адреса: Томаки Димитровски 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд Фелициа


 • Адреса: Михаил Апостоловски – Дончо б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд централ


 • Адреса: Браќа Мингови 26
 • Место: Битола

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Епинал


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 62
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Капри


 • Адреса: 11-та Македонска Дивизија 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеопс


 • Адреса: Васко Карангелески 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7554 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корзо


 • Адреса: Маркс и Енгелс 2-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милениум Палас


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 48
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Молика


 • Адреса: Бегова Чешма
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7547 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орбис


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7553 км

Дејности:

хотели

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Премиер Центар


 • Адреса: Стив Наумов 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Робевски Луксори-Robevski luxury Rooms


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 61
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Германската уредувачка мрежа (РНД) објави извештај на новинарот Торстен Фукс, кој зборуваше за животот во Хрватска како „најмладата членка на Европската унија ...
сите 34 | | | веќе видена

Спортските кладилници и операторите на игри на среќа имаа уште една прилично успешна деловна година во Хрватска, пишува Даница.хр. Нивните приходи и профити ...
сите 31 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 80 | | | веќе видена

Во златарниците сѐ е сјајно и преубаво, но накитот за најголем дел од народот е недостапен. Златно синџирче, нараквица, обетки и прстен некогаш беа ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи