Комфорт


 • Адреса: 27-ми Март 7
 • Место: Струга
Дејности:

хотели  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698225368_51.jpg?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација
  Хотел Комфорт се наоѓа во Струга во близина на Женска плажа. Comfort Hotel нуди сместување со бесплатна WiFi и бесплатен приватен паркинг, како и услуги за убавина.

  Апартманскиот хотел нуди сместување со ТВ со рамен екран и приватна бања со влечки, фен за коса и туш. Дел собите имаат тераси со поглед на градот.

  Во сместувањето е достапна услуга за изнајмување автомобили. Популарни места во близина на хотелот Комфорт се плажата Галеб, Машката плажа и Музејот на природата.

  Најблискиот аеродром е Охридскиот аеродром, на 6 км од апартманскиот хотел.
  повеќе
  Слика од локација

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи